Strona Główna         Plan lekcji          Kalendarz        Galeria        Kontakt          Poczta
  „BO TU WIECZNY MA PRZYBYTEK: NAUKA OJCZYZNA I CNOTA” ADAM MICKIEWICZ  

 

Aktualności 2016/2017

„W SŁUŻBIE NAJJAŚNIEJSZEJ…”

 W kolejnej edycji konkursu „W służbie Najjaśniejszej…” zorganizowanym przez Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów i jej komendanta Mateusza Cebulę, laureatem w kategorii szkoły gimnazjalne został Jan Wanat (2a). Celem konkursu jest popularyzowanie lokalnej historii. Nasz zwycięzca przedstawił postać prof. Andrzeja Sadowskiego ps. „Kmita”. Opiekunem była pani A. Jakubowska – Cetnar.

 

 


KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI

 Podczas podsumowania VI edycji konkursów o Św. Jadwidze Śląskiej – Patronce miasta Dębicy w sali sesyjnej Urzędu Miasta wręczono nagrody również uczniom naszego gimnazjum. W konkursie literackim I miejsce zajął Kacper Fudali z kl. 2a przygotowany przez panią Małgorzatę Krasoń. W konkursie plastycznym II miejsce zdobył Dawid Szynal z kl. 1a, III miejsce – Barbara Ciepiela z kl. 2b, wyróżnienia: Dominika Tomasik z kl. 2c i Katarzyna Kądzielawa z kl. 1a. Ich opiekunem była pani Jolanta Wójcik. Nasze gratulacje!

 

 

 Aktualności 2015/2016

 

I MIEJSCE W V MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNO-LITERACKIM

  Z okazji Dnia Patronki Miasta Dębicy odbyło się również podsumowanie V Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Literackiego na najpiękniejszy album o Patronce Miasta Dębicy-św. Jadwidze Śląskiej. I miejsce zajęły Konstancja Domarska i Weronika Pająk z klasy 1a. Wyróżnienia otrzymały: Dominika Szynal z klasy 3c; Barbara Ciepiela i Klaudia Rdzak z klasy 1b. Nagrodzone uczennnice pracowały pod kierunkiem p.Elżbiety Zimy, p.Małgorzaty Krasoń i p.Jolanty Wójcik. Gratulujemy uczniom i opiekunom!

 

 

 

 Aktualności 2014/2015

Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT!

  W Miejskim Konkursie Ortograficznym Dębickie Dyktando 2015, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 i Miejski Zarząd Oświaty w Dębicy w kategorii: uczniowie gimnazjum I miejsce zajął Jan Stępień, uczeń klasy 3a. Na III miejscu znalazła się Natalia Uszko z klasy 3a. Gratulujemy wspaniałych wyników uczniom i ich opiekunce pani Małgorzacie Krasoń!

 

 


   

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy. Wszystkie prawa zastrzeżone.